Informacja Administratora

Nasi najlepsi

Jakub Zdziebko, uczeń klasy VIII a, uzyskał tytuł Finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, dzięki czemu ma zapewnione zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty oraz pierwszeństwo w przyjęciu do szkoły ponadpodstawowej. Również w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych Kuba uzyskał tytuł: Finalisty. Gratulujemy podwójnego sukcesu.

Uczennica klasy VIII c Julia Kałan otrzymała wyróżnienie w XIV Międzyszkolnym Konkursie Małych Form Literackich pod hasłem "Bohater mitologiczny pomaga mi zrozumieć współczesny świat”.

Uczniowie mieli za zadanie napisać opowiadanie z dialogiem rozpoczynające się od zwrotu - "To była kolejna nudna lekcja. Niespodziewanie do klasy wszedł/weszła…"
W swojej pracy musieli wykorzystać wiedzę na temat dowolnej postaci mitologicznej.

Gratulujemy sukcesu!

Uczennica klasy VIII a Zuzanna Paczko otrzymała nagrodę główną w XXXIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Warszawa moja stolica”. Zuzia jest niezwykle utalentowaną młodą
malarką, która miała już wystawę swoich prac.
Życzymy dalszych sukcesów.

Szczycimy się sukcesem ucznia klasy 7A- Ignacego Schillinga,
 który jest laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.

Gratulujemy!

Sukcesy ucznia Karola Siecha.

arol tańczy od szóstego roku życia hip-hop,od trzech electric-boogie.
Trenuje w klubie DNA Dance Studio w Łodzi. Tańczy solo, w duecie, należy do miniformacji złożonej z najzdolniejszych zawodników z grupy, oraz na turniejach reprezentuje klub w formacji tańcząc jako jedyny chłopiec wśród 17 dziewcząt:)
A to zaledwie kilka najważniejszych osiągnięć z niedalekiej przeszłości:
- Dwa złote medale i jeden brązowy na Mistrzostwach Polski w 2019 roku. W związku z tym dostał nominację na Mistrzostwa Świata 2020 w Bremerhaven i tam zajął 5!!! miejsce w świecie w stylu electric boogie i 7!!! w duecie hip-hop
- W kolejnym sezonie zdobył 5!!! złotych medali (we wszystkich kategoriach , w których wystartował) tj. solo hip-hop, solo electric boogie, solo bitwy , duet hip-hop, duet electric boogie. Tym samym uzyskał 5 nominacji na Mistrzostwa Europy i Świata. Niestety pandemia nie pozwoliła na organizację Mistrzostw Europy i Świata. Poza tym wiele wygranych w konkursach ogólnopolskich....
Dwukrotnie osiągnięcia Karola zostały nagrodzone przez Prezydent Miasta Łodzi i otrzymał stypendium .